הצוות

  יעל סיני

  תפקיד בבית דרור

  מנהלת

  בגדול

  אשה לסבית, גרה ברמת גן עם בת זוג. פעילה חברתית הרבה שנים בקהילה הגאה ובתחום זכויות העובדים, בעלת תואר שני בסוציולוגיה ותעודה בהנחיית קבוצות. לפני שהגעתי לנהל הדרכתי וריכזתי את בבית דרור והבית מאד קרוב לליבי.

  אני מאמין

  בעידן שבו יש מאבק עיקש ומדהים על זכויות הקהילה הגאה – הזכות להתחתן או להורות, לצערנו עדיין יש בני נוער שמתמודדים עם ההישרדות היומיומית. אני מאמינה שבאמצעות הדברים הבסיסיים ביותר- אוכל, מקלחת, מיטה ואוזן קשבת יכולה להינתן לבני הנוער שלנו הזדמנות לחזור לשגרה, לעבור את המשבר ולהתמודד עם החיים מחוזקים יותר.

  רוַוה בן-ארי

  תפקיד בבית דרור

  רכזת

  בגדול

  שחקנית בוגרת בית ספר למשחק ותיאטרון, בעלת תעודת מטפלת בתנועה ממכון וינגייט.

  אני מאמין

  לכל אדם מגיעה הזכות למורכבות זהותית, מבלי להצטרך לתת דין וחשבון. במרחב ובזמן הנוכחי, אנו נדרשות לשמור ולהגן על הזכות הזו עבור נערות שלעיתים עדיין אין בכוחם החוסן הנפשי, הבגרות או הזכות החוקית לעשות זאת בעצמם

  גל ויינשטיין

  תפקיד בבית דרור

  עובדת סוציאלית

  בגדול

  לסבית ופמיניסטית, גרה בתל אביב, לומדת לתואר שני בעבודה סוציאלית. אחראית על תחום הטיפול בהוסטל, מטפלת בנערים בבית דרור באופן פרטני וקבוצתי, ונמצאת בקשר רציף עם העובדות הסוציאליות של הנוער בקהילה.

  אני מאמינה

  אפשר לדבר איתי על הכל, גם אם זה קשה, מוזר, מפחיד, מסוכן או מביך. מהרגע שנכנסת בדלת מותר להביא את כל מה שמגיע איתך בחבילה בלי לחשוש שישפטו אותך.

  נגה נמרודי פירסט

  תפקיד בבית דרור

  עו"ס משפחות

  בגדול

  גרושה+ילדה בת 1. משמשת כמשפחה מארחת לצמד אחיות כ-10 שנים. ביסקסואלית (ליתר דיוק פאנסקסואלית). פמיניסטית ואקטיבסטית. עו"סית מ-2003, מטפלת רגשית בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית מטפלת זוגית ומשפחתית ומנחת הורים. עובדת שנים רבות עם ילדים ונוער בסיכון.

  אני מאמינה

  אני מאמינה שהחיים אינם דיכוטומיים, כלומר הם לא שחור או לבן אלא רצף ואנחנו נעים על רצפים שונים בתחומים שונים. אני מאמינה שמרבית ההורים אוהבים את הילדים שלהם, דואגים להם ואיכפת להם מהם גם אם הם מתקשים להראות זאת או לקבל או להכיל את הבחירות של ילדיהם. אני מאמינה באמונה שלמה שחוסר קבלה יכול לבוא לצד אהבה, דאגה ואיכפתיות הורית. אני מאמינה שבאמצעות בתקשורת משתפת, אמפטית, פתוחה, אותנטית וכנה ניתן לגשר על פערים ומחלוקות ולאחות קרעים ושברים. אני מאמינה שבזמן השהות של הנערים והנערות בבית דרור ניתן להעניק עזרה ראשונה למשבר שנוצר בין הנערים והנערות והוריהם.

   

  אבי סופר

  תפקיד בבית דרור

  אב הבית

  בגדול

  אקטיביסט בקהילה הלהטבית שנים רבות.

  אני מאמין

  אני מאמין כי, כדי שתהיה לנו קהילה איתנה, על חלקיה החזקים לדאוג ולטפח את החלקים החלשים שבה. בני הנוער הלהטב"ים הנתקלים בקושי בהתבגרותם, על כולנו מוטלת הזכות והחובה לתת להם יד ולסמן שיש בית חם שידאג להם וקהילה שתתמוך.

  ויקטור סיד

  תפקיד בבית דרור

  איש תחזוקה

  אני מאמין

  ביושר, יצרנות, מקצוענות, התמודדות ללא ויתורים ונצחון מעל אתגרים.

  שלמא אמה קם אטקס

  תפקיד בבית דרור

  בת שירות

  בגדול

  בוגרת התיכון למוסיקה ולמחול בירושלים בתור רקדנית, בוגרת שבט מודיעין בירושלים. עבדתי כשנה במוזיאון ישראל, היום אני עושה שירות לאומי בבית דרור ובהמשך רוצה ללמוד פסיכולוגיה. פמיניסטית ופעילה פוליטית וחברתית.

  אני מאמינה

  לכל אדם מגיעה הזכות להיות אדם שלם עם כל המשתמע מכך. לחוות חוויות מעצבות, לתהות לגבי עצמו ולגבי זהותו, להתאהב ולעבור שברון לב, ללמוד, לחלום, להרגיש בטוח ואהוב ולהתבגר במסגרת מחנכת, חמה ואוהבת. אני רוצה להאמין שבשירות שלי אני אתן דבר או שניים מהדברים האלה לנערים שיעברו פה בבית.

  אליס הופמן

  תפקיד בבית דרור

  בת שירות

  בגדול

  קווירית פמיניסטית, פעילה פוליטית וחברתית. ממייסדות ׳יום בהיסטוריה להט״בית׳, מארגנת אירוע הגאווה בבית שמש.

  דנה עאמר

  תפקיד בבית דרור

  מדריכה

  מעין שטנדל

  תפקיד בבית דרור

  מדריך

  דניאל לקס

  תפקיד בבית דרור

  מדריך

  בגדול

  אדם בעולם, רוקד את דרכי, לומד לטפל, שואל שאלות חוקר את עצמי ואת העולם שסביבי.

  אני מאמין

  בבסיסה של כל חוויה אנושית יש טוב

  Im a human being, nothing human is alien to me

  נועם טורטן

  תפקיד בבית דרור

  מדריך

  בגדול

  בעל תואר ראשון במזרח תיכון ופסיכולוגיה, סטודנט לתואר שני במזרח תיכון ומגדר. רקדן חובב ומוזיקאי לשעבר/

  למדתי ביאסא ובאוניברסיטה עברית. כיום מדריך בבית דרור ועוזר מחקר בפרויקט היסטוריה להט״בית

  אני מאמין

  לכל אחד מגיע מקום שיכיל ויקבל אותו כמו שהוא, ויראה בן אדם שווה. מסגרת שמאפשרת התפתחות אישית, קבלה עצמית ומקנה כלים כדי להסתדר עם הזולת היא מפתח להשתלבות בחברה והצלחה בחיים. מאמין שעל ידי נתינת דוגמה וליווי אישי אפשר לעזור לנערים במצבי מצוקה.

  גיל גיגי

  תפקיד בבית דרור

  מדריכה

   

  זוהר ברנדס

  תפקיד בבית דרור

  מדריכה

  ארבל נצר

  תפקיד בבית דרור

  מדריכה

   

  יצחק מנדל

  תפקיד בבית דרור

  מדריך

  מהאינסטגרם שלנו